Повернення

Сироварня Гарбузовий Рай (ФОП Братах С.Ю) здійснює повернення та обмін цього товару відповідно до вимог законодавства.

Покупець має право замінити товар на аналогічний або зажадати повернути кошти за товар неналежної якості (якщо на упаковці товару виявлені недоліки, пошкоджена оригінальна упаковка або не задовольняє термін придатності) за умови, що товар було отримано зі складу Нової пошти в термін до одної доби з моменту прибуття товару на відділення і отримання відповідного сповіщення.

Термін прийому скарг – 48 годин з моменту отримання товару.

Для підтвердження неналежної якості товару покупець повинен надати фото або відео докази менеджерам компанії Гарбузовий Рай garbuzovyjraj@gmail.com, номер замовлення і причину повернення.
У разі повернення або обміну товару у відділенні Нової Пошти – транспортні послуги компанія оплачує за свій рахунок за умови, що товар оглянули і повернули в відділенні Нової Пошти або в присутності кур’єра Нової Пошти (тобто послуга попереднього огляду товару).

 У разі необхідності здійснення повернення коштів продавцем покупцеві для здійснення повернення коштів Покупець зобов’язаний повідомити ПРОДАВЦЕВІ реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов’язаний перерахувати грошові кошти в термін не більше 5 робочих днів з моменту отримання поверненого товару.